Забавление =)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Забавление =)

Тук ще намерите много!!!
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 На 20.06.14 - Една късна нощ.

Go down 
АвторСъобщение
Onko0o
Admin
Onko0o


Брой мнения : 156
Age : 29
Местожителство : Разград
Registration date : 08.06.2008

На 20.06.14 - Една късна нощ. Empty
ПисанеЗаглавие: На 20.06.14 - Една късна нощ.   На 20.06.14 - Една късна нощ. Icon_minitimeСъб Юни 21, 2014 12:06 am

Изключително нещо е това как времето лети неусетно и как хората преминаваме през различните етапи на живота си без да си оставяме време да погледнем назад и.. да се усмихнем Усмивка.

На днешната дата по една огромна случайност се сетих, че преди години бях толкова разпален да създам нещо, което да оставя след себе си, че от импулсивността и спонтанно взетото ми решение се получи този форум пълен с майтапи, закачки и опити за създаване на и нещо по-сериозно, макар и често с правописни грешки ха-ха.
Забелязах, че в един период, в който аз бях напълно невеж към тази моя инициатива от времето на детсвото *зората на тийнейджърството*, е имало една известна активност, която приятно ме изненада.
Искрено и съм радостен от факта, че и макар и за миг успях да се върна в едно минало, където света още ми беше непознат, а непознатото и пораждащо коле*ания бъдеще тъй далеч.

Искам да оставя това съобщение тук, без да се надявам за нещо и да очаквам каквото и да е било, просто почувствах нуждата и желанието да изкажа мислите си Усмивка.

А, за теб, любими анонимен четецо, ще кажа и още нещо:
Не се предавай, не им се давай.
Където и да си, който и да си.. Знай, че трябва да си промяната, която искаш да видиш по света.
Знай, че силните хора не мачкат другите, те изправят, тези които са паднали.
И, че... що за човек е човек, който не прави света по-добър?

Останете със здраве.  tongue
Върнете се в началото Go down
https://zabavlenie.all-up.com
 
На 20.06.14 - Една късна нощ.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Забавление =) :: ПРАВИЛА НА ФОРУМА!!!-
Идете на: